Grill Catering

7.3.2017

Catering, před několika lety ještě cizí slovo, ale dnes již slovo běžně používané. O co přesně se jedná, proč ho využívat, v čem jsou jeho výhody a kde všude se může využít? To a mnohem víc se dozvíte v dnešním článku.

Cateringové služby jsou nejen v České republice čím dál víc oblíbené, ale také po celém světe. Nemáte s cateringem ještě zkušenost a nejste si proto jistí, proč je tato služba tolik oblíbená? Ráda vám lehce službu catering více představím. Jedná se o službu, která za vás kompletně zajistí přípravu jídla od předkrmu, přes hlavní chod až po dezert a nápoje jsou samozřejmostí.

Určitě to zná každý z nás. Vymyslet a hlavně připravit pohoštění pro více lidí není vůbec jednoduché, člověk přípravou stráví několik hodin, možná i dní a ve výsledku vše vypadá jinak, než jsme si představovali. Pomazánka na chuťovkách je přesolená, maso na grilu je nějaké připálené, na přílohu k masu jsme nakonec úplně zapomněli a dezert? Ten už pro jistotu většina hostů odmítá. Z oslavy nakonec nic nemáme, protože jsme většinu času strávili upocení v kuchyni a hosté postupně odchází úplně hladoví. Protože naše kulinářské schopnosti nejsou tak výborné, jak jsme si původně mysleli. Po celé oslavě nás nakonec ještě čeká uklidit celou tu spoušť, kterou jsme v kuchyni natropili.

Pokud se nechcete stresovat s přípravou jídla, ale chcete si naplno užít různé oslavy a mít spokojené bříško, využijte profesionální firmu nabízející cateringové služby. Náš Grill Catering se skládá ze samých profesionálů a je pro nás samozřejmostí plnit vaše požadavky a přání. Na trhu fungujeme již od roku 2006, a tak nejsme již žádnými nováčky v oboru. Jsme zavedená firma s bohatými zkušenostmi, která se drží určitých tradic, ale novinky pro nás nejsou žádnou překážkou.

Specializujeme se na venkovní grilování a barbecue, rádi vám vyhovíme ve výběru hlavního jídla, chuťovek, chlebíčků, salátů, omáček a dalších pokrmů a také zajistíme nápoje. Máte rádi točené pivo, míchané koktejly, nebo jakékoliv jiné studené či horké nápoje? Pro nás nic není problémem a rádi vám splníme vaše přání, abyste se mohli soustředit na nerušenou zábavu a kulinářský zážitek.

Nezáleží na tom, zda plánujete menší rodinnou oslavu, velkou firemní párty, anebo například svatbu. Naše cateringové služby zajistíme na každou vámi zvolenou událost.

S námi již nemusíte řešit složité a zdlouhavé přípravy na různé oslavy a akce, rádi zařídíme vše zas vás – od přípravy občerstvení a nápojů, přes stoly, židle, lavice, osvětlení, květinovou výzdobu a například i moderátora a samozřejmě po nás, ani po vašich hostech nezůstane žádný nepořádek, vše uklidíme a pokud se jedná o venkovní akci v nepříznivém počasí, zajistíme rádi stany včetně vytápění. Co vše zajišťujeme se můžete podívat na našem webu. Pro nás není téměř nic nemožné, máme rádi výzvy a rádi se podílíme i na netradičních oslavách včetně programu.

Pokud máte jakýkoliv dotazy či individuální přání, neváhejte nás kontaktovat.

Grill Catering > Blog > Grill Catering
Loading...

Blog

Loading...

Blog